Difference between revisions of "2018 concert"
From Wiki2
| Line 3: | Line 3: | ||
|Oy, oy, brider Oy, oy, oy.|| | |Oy, oy, brider Oy, oy, oy.|| | ||
|- | |- | ||
|Un mir haltn zikh in eynem, || and we stick together |- | |Un mir haltn zikh in eynem, || and we stick together | ||
|- | |||
|Azelkhes nito bay keynem, || like no one else | |Azelkhes nito bay keynem, || like no one else | ||
|- | |- | ||
Revision as of 10:47, 17 May 2018
2018 concert
| Oy, oy, brider Oy, oy, oy. | |
| Un mir haltn zikh in eynem, | and we stick together |
| Azelkhes nito bay keynem, | like no one else |
| Brider un shvester. |
Oy, oy, shvester Oy, oy, oy. Un mir zaynen ale eynik, Tsi mir zaynen fil tsi veynik,
Oy, oy, freylekh Oy, oy, oy. Un mir zaynen ale pleytim Tseraysn lomir ale keytn.
Template:Col-beginOy, oy, brider Oy, oy, oy. Un mir haltn zikh in eynem, Azelkhes nito bay keynem, Brider un shvester. Oy, oy, shvester Oy, oy, oy. Un mir zaynen ale eynik, Tsi mir zaynen fil tsi veynik, Oy, oy, freylekh Oy, oy, oy. Un mir zaynen ale pleytim Tseraysn lomir ale keytn.Template:Col-end