Difference between revisions of "Cell phone"
From Wiki2
| Line 3: | Line 3: | ||
AT&T bands | AT&T bands | ||
{| | |||
|2|| 1900PCS | |||
|- | |||
|4|| AWS-1 | |||
|- | |||
|17|| 700b | |||
|- | |||
|5|| 850 | |||
|} | |||
Revision as of 19:27, 17 September 2015
cell phone
cellular
AT&T bands
| 2 | 1900PCS |
| 4 | AWS-1 |
| 17 | 700b |
| 5 | 850 |